VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

Trust The Process vs AKK Tvrđava

Amaterska Košarkaška Liga Niš 04/10/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
04/10/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Trust The Process41Poraz
AKK Tvrđava63Pobeda

Trust The Process

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar KrasićCentar101100051050.000051050.01671300034
David MitrovićPlejmejker1484580.02450.02922.241330.81122000044
Dimitrije ĐorđevićKrilni Centar210001250.0010.01333.30110001021
Jovan ŽivićPlejmejker1-41250.0030.0010.0040.00001201011
Mario ĐokićPlejmejker01000030.0010.0040.00111220014
Marko AranđelovićKrilo7200022100.01425.03650.00220200042
Mladen LilićBek0-2000020.0020.0040.01340110020
Nemanja SokolovićBek121250.0000000000.01120000011
Nemanja TomaševićKrilni Centar610003837.5020.031030.01451300021
Veljko LazarevićPlejmejker00000000000000.00000010100
Ukupno 41206966.7133438.232015.0165429.6519246134212018

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Andrija RadojevićPlejmejker513475.01333.3040.01714.30111120022
Dimitrije KostićKrilo05000010.0000010.01451010021
Dušan VučkovićKrilo240001425.00001425.01343100010
Igor JocićBek530001250.01333.32540.00110000101
Lazar DelčićBek3300000011100.011100.00000000000
Lazar IvkovićKrilo76010.02450.01333.33742.91342000042
Marko StevanovićPlejmejker20243560.01333.35862.561154.50443350024
Miloš MarinkovićBek15105862.52450.02633.341040.00000220037
Miloš RadovanovićKrilo2-10001250.0010.01333.30110110020
Mirko TokalićCentar00000000000000.00000000000
Nikola JeremićKrilni Centar2422100.0020.0000020.05490200131
Nikola MikšićKrilni Centar24020.01425.00001425.01670201001
Ukupno 6363132259.1102934.5102638.5205536.492736101211121919
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian