VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

AKK Wolves & Dragons vs Izmene

Amaterska Košarkaška Liga Niš 03/10/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
03/10/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Wolves & Dragons48Poraz
Izmene55Pobeda

AKK Wolves & Dragons

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan BićaninKrilo61000010.02450.02540.00110000030
Đorđe DžamićBek1021250.03650.01714.341330.82022421133
Dušan PribanovićPlejmejker3-3000060.01520.01119.11230340011
Duško ArsovićKrilni Centar12292633.351050.0010.051145.5513182102017
Jovica MusićBek00000000000000.00000000000
Matija StankovićKrilo121250.0030.0000030.02022010011
Uroš BežanovićPlejmejker11141425.02450.02366.74757.11124130034
Veljko IvljaninBek5-91425.02633.3040.021020.00220300042
Ukupno 483661833.3123633.362425.0186030.0111930101210311618

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bogdan MarkovićBek00000000000000.00000000000
Đorđe CvetkovićBek2-20001520.00001520.01120211020
Miljan PetrovićCentar6422100.02633.30002633.31230100011
Miloš PaligorićBek832450.03475.0030.03742.91452300243
Miroslav MilenkovićBek413020.02366.70002366.7110111540012
Najdan NikolićKrilo2300011100.000011100.00220000010
Nenad StamenkovićKrilo68020.03475.0010.03560.064100300133
Neven ObradovićKrilo00000000000000.00000000000
Radivoje RaičevićKrilni Centar13102540.04757.11333.351050.02132220044
Saša TrenčićPlejmejker00000000000000.00000000000
Stefan CvetkovićPlejmejker8322100.0060.02825.021414.30332230023
Stefan TodorovićBek67000030.02366.72633.31341000000
Ukupno 554981747.1163941.051827.8215736.813304381810131816
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian