VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Tajchy Thunders vs Bulevar

Amaterska Košarkaška Liga Niš 01/03/2020 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
01/03/2020 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Tajchy Thunders69Pobeda
Bulevar50Poraz

Tajchy Thunders

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa SimićKrilo71411100.033100.000033100.02351110001
Aleksandar ĐorđevićBek01000000040.0040.00660210011
Dimitrije KocićPlejmejker7130002450.011100.03560.02132240001
Jovan JakšićKrilo12164580.04850.0010.04944.40770230103
Jovan MarkovićPlejmejker420002728.6020.02922.21123130132
Miloš BiočaninBek02020.0000020.0020.00333110022
Miloš PetkovićCentar24194580.04580.041040.081553.31230220123
Pavle StojanovićCentar15201250.07977.80007977.82353210012
Petar ĐorđevićBek0-8000000050.0050.00331200050
Ukupno 6979101566.7223661.152520.0276144.382937131516031415

Bulevar

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Bojan JovanovićCentar1010020.05862.50005862.51670402022
Branislav MitrovićBek13244580.03650.01520.041136.41894351025
Enis GanihodžićBek1501425.04757.12922.261637.50000210032
Lazar RatkovićBek0-1000000010.0010.00221210020
Marko CvetanovićKrilo2500011100.0020.01333.31341100001
Miloš PetkovićPlejmejker830004757.1020.04944.40110210011
Nikola StaševićKrilni Centar210001250.00001250.01342410030
Ukupno 504251145.5183158.131915.8215042.0423278189301311
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian