VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Izmene vs NeposlušNi

Amaterska Košarkaška Liga Niš 29/02/2020 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
29/02/2020 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Izmene71Pobeda
NeposlušNi47Poraz

Izmene

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Đorđe CvetkovićBek28020.01250.00001250.00331050022
Miljan PetrovićCentar101522100.01333.322100.03560.00660010011
Miloš SimićKrilo1720020.04580.03475.07977.82461000022
Miroslav MilenkovićBek490002366.7020.02540.01671040130
Mladen IvkovićCentar12133475.03650.01333.34944.43361200002
Najdan NikolićKrilo00000000000000.01011100010
Radivoje RaičevićKrilni Centar1171250.022100.02728.64944.40002220022
Saša TrenčićPlejmejker01000000000000.00110000000
Stefan CvetkovićPlejmejker1135862.53742.9030.031030.00111320045
Stefan TodorovićBek44010.02633.3010.02728.62352100011
Ukupno 7180112152.4183452.982236.4265646.49273610914011615

NeposlušNi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Lazar ĐimišPlejmejker6533100.0010.01714.31812.51340220024
Marko BojovićCentar45020.02450.0020.02633.347110311041
Marko MilojevićKrilo2522100.0000000000.00220000001
Marko StojiljkovićCentar1171250.05771.4020.05955.60442300031
Milan MomčilovićPlejmejker0-4000030.0010.0040.00002410001
Nemanja JovanovićBek31000020.01333.31520.02130000010
Nemanja MarkovićKrilo0-11000000010.0010.000001000000
Nikola StojanovićKrilni Centar17163475.01250.041233.351435.70440240025
Predrag MladenovićBek2222100.0000020.0020.02131110031
Stevan GrčićKrilni Centar220001333.30001333.30331100010
Vuk StevanovićKrilni Centar0-3020.0000010.0010.00000000011
Petar RanđelovićPlejmejker00000000000000.00000000000
Ukupno 4725111764.792240.963119.4155328.3925346269101715
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian