VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Trust The Process

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
88Mario ĐokićTrust The ProcessPlejmejker0000401022320
23Jovan ŽivićTrust The ProcessPlejmejker781421235362312422434291
13David MitrovićTrust The ProcessPlejmejker23457854899271098684538242
8Miša VujičićTrust The ProcessPlejmejker6441404052620
00Veljko LazarevićTrust The ProcessPlejmejker33111752341154615140

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Stefan TrajkovićTrust The ProcessBek829131125174812771850
10Nemanja SokolovićTrust The ProcessBek184871500455630
0Mladen LilićTrust The ProcessBek2961510341417301622201

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
77Marko JovanovićTrust The ProcessKrilo54510144272319223961
66Mihajlo AksićTrust The ProcessKrilo0000000000000
55Miodrag GolubovićTrust The ProcessKrilo5001611111102
33Stevan SokolovićTrust The ProcessKrilo0000000000000
11Lazar IlićTrust The ProcessKrilo36101910232125212220
11Marko AranđelovićTrust The ProcessKrilo30356165196176611
5Aleksa RanđelovićTrust The ProcessKrilo7792028544161630141280

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
33Nikola BožićTrust The ProcessKrilni Centar35341020412383710
18Nemanja TomaševićTrust The ProcessKrilni Centar23289291872131301
17Dimitrije ĐorđevićTrust The ProcessKrilni Centar3111308050301

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
9Darko RadenkovićTrust The ProcessCentar0000000000000
7Aleksandar KrasićTrust The ProcessCentar2351493100103511442
SerbianEnglish