VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Trust The Process

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
88Mario ĐokićTrust The ProcessPlejmejker0000401022320
23Jovan ŽivićTrust The ProcessPlejmejker711118214862112372133281
13David MitrovićTrust The ProcessPlejmejker2125175469323938604433222
8Miša VujičićTrust The ProcessPlejmejker6441404052620
00Veljko LazarevićTrust The ProcessPlejmejker30111752331053514120

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Stefan TrajkovićTrust The ProcessBek687111124133612251440
10Nemanja SokolovićTrust The ProcessBek184871500455630
0Mladen LilićTrust The ProcessBek2961510311414291520171

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
77Marko JovanovićTrust The ProcessKrilo54510144272319223961
66Mihajlo AksićTrust The ProcessKrilo0000000000000
55Miodrag GolubovićTrust The ProcessKrilo5001611111102
33Stevan SokolovićTrust The ProcessKrilo0000000000000
11Lazar IlićTrust The ProcessKrilo36101910232125212220
11Marko AranđelovićTrust The ProcessKrilo30356165196176611
5Aleksa RanđelovićTrust The ProcessKrilo7792028544161630141280

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
33Nikola BožićTrust The ProcessKrilni Centar35341020412383710
18Nemanja TomaševićTrust The ProcessKrilni Centar23289291872131301
17Dimitrije ĐorđevićTrust The ProcessKrilni Centar3111308050301

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
9Darko RadenkovićTrust The ProcessCentar0000000000000
7Aleksandar KrasićTrust The ProcessCentar19189280092711242
SerbianEnglish