VESTI SA TERENA
  1. Počeo je Amateur kup!
  2. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  3. U AKL ništa novo!
  4. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  5. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao

Neradnički

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
19Nebojša GutešaNeradničkiPlejmejker2786811245804010711873343740
2Marko AćimovićNeradničkiPlejmejker1378191837319210391822182
1Miloš MiladinovićNeradničkiPlejmejker280058620520166120
0Balša ĆirićNeradničkiPlejmejker142534272121150

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
29Aleksa ŽivkovićNeradničkiBek251438615374230
22Ivan StojilkovićNeradničkiBek12810250115102220
18Mladen MitićNeradničkiBek7241414101100
12Miloš VukomanovićNeradničkiBek0000000000000
10Milan TatićNeradničkiBek3000213102100
8Miloš MiladinovićNeradničkiBek0000000000000
7Miloš MitićNeradničkiBek44341321514552760
Miloš MilosavljevićNeradničkiBek11001235230150

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
21Bratislav PerićNeradničkiKrilo184388067101428377627282410
9Nikola MilovanovićNeradničkiKrilo4061059819134530

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
25Miloš CekićNeradničkiKrilni Centar88122529526295361734272

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
18Saša JovanovićNeradničkiCentar4471211245101074734
14Nikola KrasićNeradničkiCentar37141810231104192140
13Miroslav MilojkovićNeradničkiCentar1120001000200
11Jovan CvetkovićNeradničkiCentar29246125148192560
3Marko MilovićNeradničkiCentar14233524251120
SerbianEnglish