VESTI SA TERENA
  1. Guteša srušio Tvrđavu
  2. Bulevar seče favorite!
  3. Tajchy u derbiju sačuvao vrh, Jovanović MVP
  4. Bulevar srušio Tvrđavu, Pribanović MVP
  5. Tandersi do stotke, Jakšić MVP!

Durlantula

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Andreja CvetkovićDurlantulaPlejmejker126123400130430
3Nikola NedeljkovićDurlantulaPlejmejker200071426034980

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
10Uroš IlićDurlantulaBek202434419584370
6Aleksandar TrajkovićDurlantulaBek0000000000000
Miodrag MilenkovićDurlantulaBek60002213101500
Nemanja JovanovićDurlantulaBek6003406420300
Stefan MiljkovićDurlantulaBek0000000000000
Srđan MicićDurlantulaBek150006513365410

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
2Bogdan JovanićDurlantulaKrilo401791772214192426
Andrija KrstićDurlantulaKrilo13365704433610

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
14Stefan MitrovićDurlantulaKrilni Centar50014144111230
1Petar RanđelovićDurlantulaKrilni Centar2122514310691714

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
Mladen RajkovićDurlantulaCentar0000000000000
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian