VESTI SA TERENA
  1. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija
  2. Tajchy Thundersi naneli prvi poraz Izmenama
  3. Nastavljena je najbolja sportska zabava u gradu
  4. Guteša srušio Tvrđavu
  5. Bulevar seče favorite!

Durlantula

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
99Andreja CvetkovićDurlantulaPlejmejker126123400130430
3Nikola NedeljkovićDurlantulaPlejmejker7025163712422151625280

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
26Srđan MicićDurlantulaBek3200428842817101770
22Vukašin StankovićDurlantulaBek0000000000000
11Miodrag MilenkovićDurlantulaBek140118432564550
10Uroš IlićDurlantulaBek919162035145817241619190
4Nemanja JovanovićDurlantulaBek1436411120882632
0Miloš PetkovićDurlantulaBek0000000000000

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
8Andrija KrstićDurlantulaKrilo384131730014121841890
2Bogdan JovanićDurlantulaKrilo134102138621664347220151615

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
14Stefan MitrovićDurlantulaKrilni Centar50014144111230
1Petar RanđelovićDurlantulaKrilni Centar11114322359175122505201020

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
2Mladen RajkovićDurlantulaCentar3020012001100
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian