VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Tajchy Thunders vs AKK Wolves & Dragons

Amaterska Košarkaška Liga Niš 28/03/2021 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
28/03/2021 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Tajchy Thunders56Poraz
AKK Wolves & Dragons59Pobeda

Tajchy Thunders

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa SimićKrilo442450.01250.00001250.00220000023
Božidar JovanovićBek2-30001333.3040.01714.32240100020
Jovan JakšićKrilo230001425.0030.01714.32682450141
Milan VeličkovKrilni Centar22214666.791560.0010.091656.34480100034
Miloš BiočaninBek00000000000000.00000000000
Miloš PetkovićCentar11120001250.033100.04580.01342303220
Petar ĐorđevićBek0-3000000010.0010.00000100010
Petar JovanovićKrilo3611100.01250.00001250.01120120001
Stefan JovanovićPlejmejker121133100.03650.01812.541428.60112350015
Ukupno 5651101471.4173450.042020.0215438.910192961412331514

AKK Wolves & Dragons

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Branko RadivojevićBek00000000000000.00000000000
Dejan BićaninKrilo3-20000001333.31333.30000010040
Đorđe DžamićBek9110003475.011100.04580.00001201025
Đorđe MilićBek530001250.01250.02450.00110000111
Dušan PribanovićPlejmejker880001425.02825.031225.02462480030
Duško ArsovićKrilni Centar9123742.93650.00003650.02573501105
Jovica MusićBek00000000000000.00000000000
Matija StankovićKrilo2100011100.000011100.01010100010
Pavle GašićKrilo11140004757.11616.751338.52570041122
Stefan KneževićBek1212010.06785.7020.06966.70551300012
Ukupno 59593837.5193161.362227.3255347.27202771513331415
SerbianEnglish