VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

PIO vs NeposlušNI

Amaterska Košarkaška Liga Niš 20/02/2021 - 17:00
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
20/02/2021 17:00 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
PIO42Poraz
NeposlušNi79Pobeda

PIO

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar PetkovićKrilo0-6000010.0000010.01230300230
Dragan NešovićPlejmejker210001333.3030.01616.70554410020
Miljan RadojevićBek8-20001250.021315.431520.00551220040
Nikola VasiljevićPlejmejker2-20001425.0020.01616.71230110020
Perica StojanovićKrilo210001333.30001333.31120110010
Stanislav NičićKrilo28236785.751338.541040.092339.10773400015
Ukupno 42156785.792634.662821.4155427.832225815502135

NeposlušNi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa BukorovićPlejmejker11120004757.11520.051241.70224020000
Marko BojovićCentar8160004850.0010.04944.42574122010
Marko MilojevićKrilo71011100.03560.0020.03742.92241140021
Marko StošićBek420002366.7020.02540.00110000000
Miloš ĐorićBek17170007977.81333.381266.71010020001
Nikola StojanovićKrilni Centar203533100.04666.73933.371546.7215171460025
Petar RanđelovićPlejmejker5101250.02366.7010.02450.04371530002
Predrag MladenovićBek00000000000000.00000000000
Vuk StevanovićKrilni Centar7123560.02450.0010.02540.03360110004
Ukupno 7911481172.7284562.252420.8336947.814314511122020513
SerbianEnglish