VESTI SA TERENA
  1. Počeo je Amateur kup!
  2. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  3. U AKL ništa novo!
  4. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  5. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao

AKK Wolves & Dragons vs Old School Wolves

Amaterska Košarkaška Liga Niš 14/02/2021 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
14/02/2021 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
AKK Wolves & Dragons60Pobeda
Old School Wolves40Poraz

AKK Wolves & Dragons

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Branko RadivojevićBek970000003650.03650.01010000000
Dejan BićaninKrilo340000001425.01425.00331001010
Đorđe DžamićBek16221333.366100.01616.771258.34483230023
Đorđe MilićBek02000000020.0020.01231110101
Dušan PribanovićPlejmejker82010.01425.02922.231323.12022220012
Duško ArsovićKrilni Centar9230003650.011100.04757.138115130021
Jovica MusićBek3-10000001714.31714.30112110010
Mladen ĆalićKrilo200001333.3030.01616.74263210320
Pavle GašićKrilo311250.01812.5020.011010.02131020013
Stefan KneževićBek7200022100.01520.03742.91342300130
Ukupno 60622633.3142948.3104522.2247432.4182442201213151310

Old School Wolves

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dejan KostićBek62000010.02728.62825.01011000000
Dušan OkičićKrilo381250.01250.0010.01333.32463101122
Ilija SpasićPlejmejker2-60001425.0020.01616.70000410011
Milan RadojkovićCentar214020.01333.3020.01520.0210121225022
Milan StanisavljevićBek5-31250.02633.3020.02825.02020300011
Nikola RistićPlejmejker531250.02450.00002450.01230410023
Petar MaravićKrilo0-5000020.0010.0030.00550700011
Željko ĐonićPlejmejker54010.011100.01250.02366.70002310001
Ivan RakonjacBek12911100.04944.411100.051050.01560510011
Ukupno 402641040.0123237.541822.2165032.0926357296611012
SerbianEnglish