VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

PIO vs Tajchy Thunders

Amaterska Košarkaška Liga Niš 18/10/2020 - 15:35
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
18/10/2020 15:35 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2020

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
PIO48Poraz
Tajchy Thunders109Pobeda

PIO

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar NikolićCentar00000000000000.02130410000
Aleksandar PetkovićKrilo1291425.04580.01520.051050.01120330003
Aleksandar StankovićCentar62010.03837.5010.03933.32570110051
Boban IvanovićBek410002540.00002540.00220100021
Dejan StanojevićKrilo0-5000000000000.00000100040
Dragan NešovićPlejmejker33000010.01333.31425.02240100022
Miljan RadojevićBek0-10000010.0030.0040.00000300120
Nikola VasiljevićPlejmejker0-1000010.0000010.00001000010
Perica StojanovićKrilo00000000000000.02131000040
Stanislav NičićKrilo1290003837.52450.051241.70440110022
Stefan MarkovićBek11533100.041233.3050.041723.53142511015
Ukupno 48134850.0164139.042119.0206232.31217294207112314

Tajchy Thunders

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksa SimićKrilo9161333.31250.02366.73560.01671010002
Aleksandar ĐorđevićBek660000002450.02450.01010020010
Božidar JovanovićBek5101250.02450.00002450.02460230012
Jovan JakšićKrilo213855100.055100.02366.77887.539123320004
Milan VeličkovKrilo202177100.05771.41333.361060.00221111124
Milorad ŠukovićBek10154850.033100.000033100.00222020014
Miloš BiočaninBek01000010.0000010.00110020010
Miloš PetkovićCentar19212540.07977.81333.381266.74153330034
Petar ĐorđevićBek3-40000001616.71616.70110010040
Stefan JovanovićPlejmejker162322100.04580.02450.06966.70440150013
Ukupno 109147223268.8273675.0112642.3386261.3113041101022111423
SerbianEnglish