VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

NeposlušNi vs Brew Crew

Amaterska Košarkaška Liga Niš 23/11/2019 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
23/11/2019 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
NeposlušNi75Pobeda
Brew Crew53Poraz

NeposlušNi

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar MiletićCentar243244100.0101283.3000101283.31341120026
Lazar ĐimišPlejmejker812020.011100.02825.03933.30223680016
Marko BojovićCentar230001333.30001333.32241310011
Marko MilojevićKrilo200001250.00001250.00111100020
Marko StojiljkovićCentar2100011100.000011100.01011100020
Nemanja JovanovićBek62000020.02450.02633.30111100010
Nikola StojanovićKrilni Centar24313475.033100.051050.081361.50666521014
Slobodan ŽivkovićCentar00000000000000.00000000000
Stevan GrčićKrilni Centar7131250.03475.00003475.03251221001
Ukupno 759481266.7202871.492240.9295058.071724152015201018

Brew Crew

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar KaramanovCentar0-3000000000000.01010300010
Aleksandar StankovićKrilni Centar250001333.3020.01520.03252110000
Branislav ĐorđevićCentar431250.000011100.011100.01451300041
Danilo VidenovićKrilo2300011100.000011100.01120000010
Nikola PetkovićPlejmejker1-41250.0010.0000010.00000010051
Nikola SmiljkovićKrilni Centar220001425.00001425.00003110011
Nikola StankovićPlejmejker620003650.00003650.00004710012
Petar PetrovićBek251800081266.73742.9111957.92132300212
Saša MilanovićBek121250.0010.0000010.01230000011
Vojin KikićPlejmejker600003560.0030.03837.50002500002
Vukašin VeljkovićKrilo400002633.30002633.31340300010
Ukupno 53283650.0193948.741330.8235244.210132314264021610
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian