VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Munja Trans vs Brew Crew

Amaterska Košarkaška Liga Niš 02/11/2019 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
02/11/2019 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Munja Trans48Pobeda
Brew Crew44Poraz

Munja Trans

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Ivan MitrovićBek00000000010.0010.00220010020
Miloš IvkovićKrilni Centar4722100.01250.00001250.00441110021
Miloš MarinkovićKrilo2117020.06966.73475.091369.20552402142
Nikola NedeljkovićPlejmejker0-2000040.0030.0070.00113130054
Petar RanđelovićKrilni Centar5-10001425.01250.02633.30110100020
Stefan MitrovićKrilni Centar68000010.022100.02366.71230320001
Trajković AleksandarBek12144666.74666.7070.041330.837101310004
Uroš IlićBek0-4000050.0010.0060.03250300022
Ukupno 483961060.0123138.762030.0185135.3724317168211714

Brew Crew

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar StankovićKrilni Centar111711100.05862.5010.05955.647113300021
Bojan VukotićKrilni Centar220001333.30001333.32350000120
Branislav ĐorđevićCentar4-222100.01714.3040.01119.11560301033
Đorđe ZlatanovićKrilo02000000010.0010.00110010001
Nikola SmiljkovićKrilni Centar220001250.00001250.00220120020
Nikola StankovićPlejmejker142022100.03475.02366.75771.41346630023
Petar LjubićBek0-3000010.0000010.00000000020
Petar PetrovićBek1133933.341233.3070.041921.12352330129
Stefan BrkićCentar00000000000000.00000000000
Ukupno 444181457.1153740.521612.5175332.110243411169121517
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian