VESTI SA TERENA
  1. Prijava za sezonu 2020/21
  2. Sezona se prekida!
  3. Gužva u borbi za TOP 8!
  4. Milenković – MVP, Mitrović – najatraktivniji!
  5. Pobede favorita, Mitrović MVP!

Srce Na Teren vs AKK Tvrđava

Amaterska Košarkaška Liga Niš 20/10/2019 - 12:45
OŠ "Ivo Andrić"

Detalji utakmice

Datum Vreme Liga Sezona
20/10/2019 12:45 Amaterska Košarkaška Liga Niš 2019

Mesto odigravanja

OŠ "Ivo Andrić"
ОШ Иво Андрић, Прибојска, Komren, Nis, Доњи Комрен, Nis City, Nisava Administrative District, Central Serbia, 18105, Serbia

Rezultati

TimTIshod meča
Srce Na Teren41Poraz
AKK Tvrđava80Pobeda

Srce Na Teren

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Aleksandar JovanovićKrilo2100011100.0010.01250.01230100020
Čedomir ValčićKrilni Centar3-11425.01250.00001250.02350803134
Damjan RadivojevićKrilni Centar116020.04757.11425.051145.53580400032
Ivan JovanovićKrilni Centar1182540.03933.31250.041136.40551531024
Marko ĆirićKrilo0-4000020.0010.0030.00110100010
Miloš IgnjatovićKrilo830001250.02633.33837.50222310110
Miloš KneževićBek60000030.022100.02540.01232710020
Nebojša AleksićBek0-8000000000000.00110500051
Ukupno 41531127.3102638.561637.5164238.1721285345421911

AKK Tvrđava

Igrač Pozicija PTS PIR 1PM 1PA 1P% 2PM 2PA 2P% 3PM 3PA 3P% 23PM 23PA 23P% OFF DEF REB STL TO AST BLK+ BLK- PF FD
Dimitrije KostićKrilo430002366.7010.02450.01012200000
Igor JocićBek980003650.01425.041040.02351220100
Ilija RadenkovićPlejmejker00000000000000.00000000000
Lazar DelčićBek121250.0010.0020.0030.00221120001
Luka RistićBek10110002366.72450.04757.10004130020
Marko StevanovićPlejmejker14121333.355100.01333.36875.00004210021
Miloš JovanovićBek0-6000020.0010.0030.00000000030
Miloš MarinkovićBek00000000000000.00000000000
Miloš RadovanovićKrilo018020.0040.0010.0050.0471130100102
Mirko TokalićCentar8142366.73475.00003475.00003012002
Nenad TasićKrilo662450.02633.3010.02728.62680100112
Nikola MikšićKrilni Centar283471258.391369.211100.0101471.45386510139
Ukupno 80102132650.0264755.351827.8316547.7142135241420241117
SerbianEnglishGermanSpanishFrenchItalianRussian