VESTI SA TERENA
  1. Kolibri su pobednici “Amateur kupa”!
  2. Počeo je Amateur kup!
  3. Neradnički, Izmene i Tvrđava!
  4. U AKL ništa novo!
  5. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
Marko StankovićStadoPlejmejker6121217161740044
Vlada IličkovićStadoPlejmejker6003302011740000

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
Danilo ŠarovićStadoBek3000817110310062
Nikola KlipaStadoBek5122402142620022
Nikola JovanovićStadoBek0000302110220021
Dragan VukićStadoBek0000000000000000
Dušan MitrovićStadoBek5001413260200030
Pavle DraškovićStadoBek0000000000000000
Nenad TasićStadoBek9003413121610120

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
Dimitrije PopovićStadoKrilo13002636161300050
Lazar JovanovićStadoKrilo0020402141500022
Dušan ĐorđevićStadoKrilo0000000000000000

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
Mladen ŽivkovićStadoKrilni Centar0000000010000000
Vuk NešićStadoKrilni Centar5132509161211102

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+BLK-PFFD
Nemanja MalinovićStadoCentar7002414162500071
SerbianEnglish