VESTI SA TERENA
  1. U AKL ništa novo!
  2. P.I.O. napokon slavio, Kantar najzapaženiji
  3. Tvrđava prekinula niz Vukova i Zmajeva, Guteša ponovo briljirao
  4. Neradnički sam na vrhu, Guteša MVP
  5. Odigrano 10. kolo, borba za vrh sve uzbudljivija

Niški Medvedi

Plejmejker

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
28Nemanja VeljićNiški MedvediPlejmejker0000000000000
9Stefan VojinovićNiški MedvediPlejmejker0000000000000
7Ozren TripunovićNiški MedvediPlejmejker0000000000000
3Stefan ZarevNiški MedvediPlejmejker184164172172141114250

Bek

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
33Dušan IgnjatovićNiški MedvediBek4022302030210
30Nikola MiloševićNiški MedvediBek6003800631741
17Mladen MladenovićNiški MedvediBek232661831371031360
15Damjan RadosavljevićNiški MedvediBek29151423007111530
10Igor ĐorđevićNiški MedvediBek4241202263330
0Miloš BosićNiški MedvediBek31381420066109670

Krilo

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
13Dragan KantarNiški MedvediKrilo113142024431764865515261
8Vladan MarkovićNiški MedvediKrilo24626930058981490
6Nikola BogdanovićNiški MedvediKrilo242681721281411560
5Vladimir ĐonićNiški MedvediKrilo50121612274151241817162
1Viktor LjubisavljevićNiški MedvediKrilo200014629392540

Krilni Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
88Đorđe BarabašNiški MedvediKrilni Centar0000001000310
23Strahinja KrstićNiški MedvediKrilni Centar579181835413224131065
2Marko BosićNiški MedvediKrilni Centar1602359581157381572924271

Centar

#IgračTimPozicijaPTS1PM1PA2PM2PA3PM3PAOFFDEFSTLTOASTBLK+
16Stefan IgnjatovićNiški MedvediCentar785122952521183251054
12Milovan CvetkovićNiški MedvediCentar1826824015120820
4Marko ĆirićNiški MedvediCentar791325244461782951351
SerbianEnglish